מסור פנדל

בשוק בישראל קיימים סוגים רבים של מסורים. אחד מן הסוגים האלה הוא מסור פנדל. מסור פנדל נועד לביצועים מדוייקים של חיתוך עץ. לרוב, מסורי פנדל מגיעים עם מנועים עוצמתיים אשר מקנים להם אמינות וחיי עבודה ארוכים. מסור פנדל לנגרות נועד במיוחד לחיתוך עץ בצורה מדוייקת.

מסור פנדל הוא מסור מושלם לחיתוך קורות ולוחות עץ. השימוש במסור פנדל מביא לתוצאות מעולות כשרוצים לבנות ריהוט מעץ, פרגולות, מדפים או דקים. מסור פנדל עושה עבודה מצויינת לא רק בחיתוך ישר אלא גם בשיפוע. לרוב, ניתן למצוא מסור פנדל לנגרות בשימוש בנגריות, אצל בוני הפרגולות והדקים וגם אצל אנשים פרטיים אשר עושים עבודות בניה מעץ. חברת אל-קום בע"מ מתמחה ביבוא ושיווק מכונות מתקדמות לעיבוד עץ כבר משנת 1978. אל-קום מעניקה שרות מקצועי ואדיב ללקוחותיה במחירים אטרקטיביים כולל 100% מימון ללא ריבית! אל-קום מחזיקה במלאי הגדול ביותר של כלי עבודה בארץ. כמו כן, ניתן לרכוש מכונות משומשות ולבצע טרייד-אין.

בנוסף לכלי עבודה חדשים, חברת אל-קום משווקת גם כלים יד שניה כדוגמת מסור סרט משומש לנגריות. מסור סרט הוא מסור מאוד חזק ומתאים לעבודה לבעלי נגריות. אך יש גם מסור סרט משומש לנגרים חובבים, אשר מעדיפים לקנות מסור יד שניה על מנת לחסוך בעלויות. מסור סרט משומש לנגריות וגם מסור סרט משומש לנגרים חובבים קיים במבחר דגמים שונים, בעוצמות שונות ובמצב מכני מעולה. מסור מסוג זה יהווה כלי עבודה מכובד בארגז הכלים של כל נגר. המבנה של מסור סרט הוא שולחני, בעל להב גדולה אשר מורכבת בתוך המסור עצמו ולכן לפני הרכישה כדאי לוודא כי יש מספיק מקום להתקנת מסור מסויים זה. מאוד מומלץ להשקיע במסור איכותי ששייך למותג מוכר וזאת על מנת שהמסור יחזיק מעמד שנים רבות ויספק עבודה מרובה ללא תקלות ויוכל לבצע את העבודות לשמן הוא נקנה. 

בחברת אל-קום ניתן למצוא כלי עבודה לנגרות, לקבל יעוץ מקצועי, יחס אישי ואדיב ולחסוך הרבה כסף. לחברת אל-קום בע"מ יש 41 שנות מוניטין בתחום והיא החברה המובילה למכירה ושיווק מכונות מתקדמות לעיבוד עץ. אל-קום מחזיקה במלאי הגדול והמגוון בארץ.

דילוג לתוכן